O nas

Witaj,

Jest nam niezmiernie miło, że zainteresował Cię nasz flagowy produkt czarny czosnek fermentowany.

Nasza firma JULEKO, która jest pionierem w dystrybucji czarnego czosnku w Polsce,otrzymała wyróżnienie w kategorii produkt ekologiczny na Międzynarodowych Targach Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD w 2015r. Bardzo się cieszymy, że nasz produkt staje się coraz bardziej popularny i doceniany.

Sukces to wielka radość i zaszczyt, ale również duża odpowiedzialność względem osób, które obdarowały nas zaufaniem i powierzyły nam swoje zdrowie. Od lat staramy się, z pełnym zaangażowaniem i sumiennością, dbać o każdy szczegół pracy, każdą wyprodukowaną partię, którą przywozimy do Polski z Hiszpanii, każdy ręcznie przygotowany słoiczek aby każdy, kto pomyśli o JULEKO miał przed oczami obraz firmy spełniającej wszelkie standardy i odznaczającej się najwyższa jakością.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością. Do tej pory dawaliśmy radę i obiecujemy, że w tej kwestii nić się nie zmieni - a jeśli już to na lepsze :-)

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@czarny-czosnek.pl lub telefonicznie pod numerem +48.694978128.

 

Serdecznie zapraszamy!

Bogusia Krzycka właścicielka JULEKO i załoga sklepu
Czarny Czosnek

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl