O nas

 

o-nas

Witaj na mojej stronie!

Chcę Ci opowiedzieć, dlaczego założyłam ten sklep.

Wychowałam się na wsi. Jako dziecko jadłam owoce prosto z drzew, porzeczki i truskawki z krzaczków, a po  warzywa szłam do ogródka mojej mamy.  

W naszym domu rodzinnym zawsze przywiązywaliśmy ogromną wagę do świeżej żywności. Do tego, by na naszym stole było prawdziwe jedzenie, a nie coś, co jedzenie udaje.

Gdy kilkanaście lat temu przeprowadziłam się do Warszawy, otoczyły mnie setki sklepów. W każdym z nich – przebogaty wybór artykułów spożywczych. Każdy z nich wołał do mnie barwną etykietą: „Kup mnie!”, „Wybierz mnie!”, „Teraz ja!”. A jednak trudno mi było znaleźć wśród tych produktów takie, które naprawdę odżywiają ciało, dostarczają mu energii i wpływają pozytywnie na zdrowie.

Gdy urodziły się moje dzieci, słyszałam często: „Zobaczysz, niedługo się zacznie! Wszystkie przedszkolaki chorują, to normalne”. Nie mogłam się z tym pogodzić i zaczęłam szukać naturalnych sposobów na podniesienie odporności. I tak trafiłam na czarny czosnek!

Sprawdziłam na sobie i na swojej rodzinie, że to działa. Że włączając do codziennej diety czarny czosnek i inne zdrowe produkty, czujemy się lepiej, mamy więcej energii, rzadziej chorujemy.

Chciałam się tym dzielić z innymi osobami, a także pomóc moim ulubionym dostawcom i rolnikom sprzedawać ich produkty. Tak powstał w 2014 r. mój pierwszy sklep ekologicznytarg.pl, a następnie stoisko na warszawskim BioBazarze, na którym miałam możliwość zaprezentować klientom osobiście wszystkie moje produkty. Od kilku lat jestem też dystrybutorem hurtowym żywności ekologicznej. W końcu przyszedł czas na JULEKO i mój kolejny sklep internetowy, dedykowany pod czarny czosnek. Sklep ekologiczny, do którego Cię dziś zapraszam! 

Produkty BIO, które tu znajdziesz, to efekt moich 9-letnich poszukiwań. Szukałam ich dla siebie i swojej rodziny. Chciałam mieć pewność, że będzie to jedzenie faktycznie pochodzące ze sprawdzonego źródła. W tym czasie trafiłam na osoby z pasją, dla których wytwarzanie zdrowej żywności było czymś więcej niż tylko zarabianiem pieniędzy, było – misją życiową.

Przez tych kilka lat – jako dystrybutor żywności ekologicznej – nabrałam ogromnego doświadczenia, jeśli chodzi o zdrową żywność, w tym: żywność BIO. Najpierw był tu tylko czarny czosnek, potem dołączyły nowe, wyselekcjonowane produkty: ręcznie robione czekolady ekologicznie, oliwa, zioła greckie, masła ghee oraz orzechy.

Każdego z moich dostawców znam osobiście od kilku lat. Pozostaję z nimi w bliskich relacjach. Wiem, jak wiele pracy wkładają w wytwarzanie swoich zdrowych produktów. Każda z tych osób jest inna, ale łączą nas wszystkich wspólne wartości: troska o zdrowie, uczciwość i odpowiedzialność, pasja.

Dla nich, podobnie jak dla mnie, priorytetem jest najlepsza możliwa jakość, potwierdzona nie tylko certyfikatem ekologicznym (tzw. zielony listek, produkty BIO), lecz także z opiniami moich klientów.

Moim marzeniem jest świat, w którym osoby takie jak Ty cieszą się dobrym zdrowiem. A dzięki temu: odważnie realizują cele, spełniają marzenia i rozwijają pasje. Świat, w którym ludzie wiodą szczęśliwe życie i ich działań nie zatrzymują choroby czy złe samopoczucie.

Wierzę, że dostarczając Ci produkty o wyjątkowych właściwościach zdrowotnych, mam udział w tworzeniu takiej rzeczywistości.
Do takiego świata Cię dziś zapraszam!

Dbaj o zdrowie i swoją energię życiową.

Odżywiaj ciało i umysł najlepszym pokarmem, jaki stworzyła natura.

A ja będę Cię w tym wspierać z całych sił!


Bogusia Krzycka

 

Social Media
© JULEKO all rights reserved
designed by MAŁGO KOTLONEK
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl