O nas

 

o-nas

Witaj na mojej stronie!

Chcę Ci opowiedzieć, dlaczego założyłam ten sklep.

Wychowałam się na wsi. Jako dziecko jadłam owoce prosto z drzew, porzeczki i agrest z krzaczków, a po  warzywa szłam do ogródka mojej mamy.  

W naszym domu rodzinnym zawsze przywiązywaliśmy ogromną wagę do świeżej żywności. Do tego, by na naszym stole było prawdziwe jedzenie, a nie coś, co jedzenie udaje.

Gdy kilkanaście lat temu przeprowadziłam się do Warszawy, otoczyły mnie setki sklepów. W każdym z nich – przebogaty wybór artykułów spożywczych. Każdy z nich wołał do mnie barwną etykietą: „Kup mnie!”, „Wybierz mnie!”, „Teraz ja!”. A jednak trudno mi było znaleźć wśród tych produktów takie, które naprawdę odżywiają ciało, dostarczają mu energii i wpływają pozytywnie na zdrowie.

Gdy urodziły się moje dzieci, słyszałam często: „Zobaczysz, niedługo się zacznie! Wszystkie przedszkolaki chorują, to normalne”. Nie mogłam się z tym pogodzić i zaczęłam szukać naturalnych sposobów na podniesienie odporności. I tak trafiłam na czarny czosnek!

Sprawdziłam na sobie i na swojej rodzinie, że to działa. Że włączając do codziennej diety czarny czosnek i inne zdrowe produkty, czujemy się lepiej, mamy więcej energii, rzadziej chorujemy.

Chciałam się tym dzielić z innymi osobami, a także pomóc moim ulubionym dostawcom i rolnikom sprzedawać ich produkty. Tak powstał w 2014 r. mój pierwszy sklep ekologicznytarg.pl, a następnie stoisko na warszawskim BioBazarze, na którym jestem już ponad 6 lat. Od kilku lat jestem też dystrybutorem hurtowym żywności ekologicznej. W końcu przyszedł czas na JULEKO i mój kolejny sklep internetowy, dedykowany pod czarny czosnek. Sklep ekologiczny, do którego Cię dziś zapraszam! 

Produkty BIO, które tu znajdziesz, to efekt moich 8-letnich poszukiwań. Szukałam ich dla siebie i swojej rodziny. Chciałam mieć pewność, że będzie to jedzenie faktycznie pochodzące ze sprawdzonego źródła. W tym czasie trafiłam na osoby z pasją, dla których wytwarzanie zdrowej żywności było czymś więcej niż tylko zarabianiem pieniędzy, było – misją życiową.

Przez tych kilka lat – jako dystrybutor żywności ekologicznej – nabrałam ogromnego doświadczenia, jeśli chodzi o zdrową żywność, w tym: żywność BIO. Najpierw był tu tylko czarny czosnek, potem dołączyły nowe, wyselekcjonowane produkty: ręcznie robione czekolady ekologicznie, oliwa, zioła greckie, masła ghee oraz orzechy.

Każdego z moich dostawców znam osobiście od kilku lat. Pozostaję z nimi w bliskich relacjach. Wiem, jak wiele pracy wkładają w wytwarzanie swoich zdrowych produktów. Każda z tych osób jest inna, ale łączą nas wszystkich wspólne wartości: troska o zdrowie, uczciwość i odpowiedzialność, pasja.

Dla nich, podobnie jak dla mnie, priorytetem jest najlepsza możliwa jakość, potwierdzona nie tylko certyfikatem ekologicznym (tzw. zielony listek, produkty BIO), lecz także opiniami moich klientów, które zbieram od kilku lat na warszawskim BioBazarze.

Moim marzeniem jest świat, w którym osoby takie jak Ty cieszą się dobrym zdrowiem. A dzięki temu: odważnie realizują cele, spełniają marzenia i rozwijają pasje. Świat, w którym ludzie wiodą szczęśliwe życie i ich działań nie zatrzymują choroby czy złe samopoczucie.

Wierzę, że dostarczając Ci produkty o wyjątkowych właściwościach zdrowotnych, mam udział w tworzeniu takiej rzeczywistości.
Do takiego świata Cię dziś zapraszam!

Dbaj o zdrowie i swoją energię życiową.

Odżywiaj ciało i umysł najlepszym pokarmem, jaki stworzyła natura.

A ja będę Cię w tym wspierać z całych sił!


Bogusia Krzycka

 

Social Media
© JULEKO all rights reserved
designed by MAŁGO KOTLONEK
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl